O mnie i o blogu

avatarWitaj!  Nazywam się Dominika Wojsz jestem lekarzem rodzinnym i coachem. Tworzę rzetelne treści o zdrowiu, subtelne o kobiecości.Pomagam młodym mamom obalić mity macierzyństwa, nie tylko medyczne. Odkąd zaszłam w ciążę, cała wiedza medyczna zdobyta na studiach uległa weryfikacji.

Kiedy zostajesz Mamą, zaczynasz częściej odwiedzać lekarzy. Ogrom wiedzy, specjalistyczne słownictwo może przytłoczyć i onieśmielić. Szczególnie w atmosferze sterylnego gabinetu, kiedy czas wizyty jest ograniczony.

Stąd mój pomysł stworzenia tego miejsca. Gdzie w domowych pieleszach dowiecie się jak dbać o zdrowie swoje i maleństwa w myśl medycyny opartej na dowodach naukowych. Rzetelna wiedza w prostych słowach.

Swoim pacjentom polecam to, co sama na sprawdziłam na sobie, albo Bąblach. Tyle nowych dziedzin zdrowie, odżywianie, wychowanie. Jak się nie pogubić, skoro to na nas kobietach spoczywa dbanie o domowe ognisko?

Mam dla Was niezawodny sposób-dbać o siebie. Rozwijać się, szanować, pielęgnować przemiany, jakie w nas zachodzą. Pozbyć się wyrzutów sumienia i kompleksu niewystarczającej matki. W końcu szczęśliwa Matka, to szczęśliwe dziecko.

Zapraszam do wspólnej ekscytującej podróży! 🙂

Ciąża i macierzyństwo za rękę z lekarzem? To możliwe! 🙂
Czujcie się wygodnie i bezpiecznie