Autorka bloga

Obalam mity macierzyństwa, nie tylko medyczne.

 

Witaj!  Nazywam się Dominika Wojsz jestem lekarzem rodzinnym i coachem. Jestem ekspertem w byciu Mamą bez granic-pełna pasji życia i daję życie innym. Tworzę rzetelne treści o zdrowiu, prawdziwe o kobiecości. Macierzyństwo było dla mnie przełomowym momentem, zuchwale spełniam marzenia o samorealizacji w pracy marzeń i chcę tego nauczyć młode matki.

Kobiety to ambasadorkami zdrowia- są pierwszymi osobami, do których zgłaszają się członkowie rodziny podczas choroby. Dlatego powinny zdobywać wiedzę od najlepszych- mówię to jako ekspert zdrowia i profilaktyki-lekarz rodzinny w trakcie specjalizacji

Kiedy zostajesz Mamą, zaczynasz częściej odwiedzać lekarzy. Ogrom wiedzy, specjalistyczne słownictwo może przytłoczyć i onieśmielić. Szczególnie w atmosferze sterylnego gabinetu, kiedy czas wizyty jest ograniczony.

Stąd mój pomysł stworzenia tego miejsca. Gdzie w domowych pieleszach dowiecie się jak dbać o zdrowie swoje i maleństwa w myśl medycyny opartej na dowodach naukowych. Ogrom rztelenej wiedzy w prostych słowach.

 

Swoim pacjentom polecam to, co sama na sprawdziłam na sobie, albo moich synach. Tyle nowych dziedzin zdrowie, odżywianie, wychowanie. Jak się nie pogubić, skoro to na nas kobietach spoczywa dbanie o domowe ognisko?   Macierzyństwo za rękę z lekarzem? To możliwe!

Zapraszam do wspólnej ekscytującej podróży!