POGROMCA MITÓW MACIERZYŃSTWA NIE TYLKO MEDYCZNYCH

MAMA
LEKARZ

Jestem lekarzem rodzinnym w trakcie specjalizacji, a prywatnie ekspertem w byciu Mamą bez granic. Napisałam 5 e-booków cieszących się ogromnym zaufaniem. Co tydzień prowadzę “Matecznik” – spotkanie dla mam online. 

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Swoim pacjentom polecam to, co sama na sprawdziłam na sobie, albo moich synach. Tyle nowych dziedzin zdrowie, odżywianie, wychowanie. Jak się nie pogubić, skoro to na nas kobietach spoczywa dbanie o domowe ognisko?  

Macierzyństwo za rękę z lekarzem? To możliwe!

mama i lekarz

Jestem ekspertem w byciu Mamą bez granic-pełna pasji życia i daję życie innym. Tworzę rzetelne treści o zdrowiu, prawdziwe o kobiecości.

l

blog

Miejsce gdzie dowiecie się jak dbać o zdrowie swoje i maleństwa w myśl medycyny opartej na dowodach naukowych. Ogrom rzetelnej wiedzy w prostych słowach.

i

e-booki

Staram się tworzyć treści przestępne dla wszystkich, co potwierdza zaufanie kobiet, które zdecydowały się na moje produkty.

społeczność

Przez swoją działalność buduję tożsamość dla świadomych i mądrych mam, które szukają idealnej równowagi w świeci przepełnionym skrajnymi poglądami

kursy online

Dzięki prostym krokom i nowym narzędziom rodzicielskim oraz wiedzy, w końcu będziesz taką mamą jaką chciałaś być. Sprawdź moje kursy i webinary.

sklep online

Tworzę produkty zbudowane o wiedzę medyczną opartą na własnym doświadczeniu jak matka i lekarz. Chcę pomóc kobietom w odnalezieniu prostych odpowiedzi na skomplikowane medyczne tematy.

MEDYCYNA STYLU ŻYCIA KOCHAM WIĘC DBAM

Tyle nowych dziedzin zdrowie, odżywianie, wychowanie. Jak się nie pogubić, skoro to na nas kobietach spoczywa dbanie o domowe ognisko?  

Macierzyństwo za rękę z lekarzem? To możliwe!

DLACZEGO TU JEST Wyjątkowo?

Nazywam się Dominika Wojsz jestem lekarzem rodzinnym i coachem. Rozwijam się w dziedzinie medycyny stylu życia. Jestem ekspertem w byciu Mamą bez granic-pełna pasji życia i daję życie innym. Tworzę rzetelne treści o zdrowiu, prawdziwie o kobiecości. Macierzyństwo było dla mnie przełomowym momentem, który zweryfikował wiedzą zdobytą podczas studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zuchwale spełniam marzenia o samorealizacji w pracy marzeń i chcę tego nauczyć młode matki.

NAJNOWSZE POSTY NA BLOGU

.Moje wpisy dzielą się na na cztery główne kategorie: ZDROWIE, CIĄŻA, PSYCHOLOGIA ORAZ ŻYWIENIE. W zakładce blog skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć ważne dla siebie zagadnienia

Stworzone przez: Dominika Wojsz Mama Lekarz

 

Zaświadczenie o zdrowiu dziecka po infekcji, biorąc je popełniasz błąd

Zaświadczenie o zdrowiu dziecka po infekcji, biorąc je popełniasz błąd

Sezon infekcyjny się rozpoczął, pewnie już wiesz, że dziecko z samym katarem może chodzić do żłobka i przedszkola? Pojawia się natomiast inne pytanie: co jeśli maluch zachoruje, ma dłuższą nieobecność na zajęciach. Czy po powrocie, jako rodzic musisz donosić zaświadczenie o stanie jego zdrowia?  Udowodnij, że dziecko jest zdrowe W statutach niektórych przedszkoli i żłobków istnieje zapis, że dziecko przyjmowane do placówki powinno przynieść zaświadczenie o stanie zdrowia po każdej infekcji. Tak, jakby rodzic powinien dowieść, że zostało wyleczone i nie stanowi źródła zarażenia dla pozostałych przedszkolaków. Brzmi to słusznie i wydaje się, że ma nauczyć opiekunów rozsądnego podejścia, by...

czytaj dalej

Dziecko z katarem czy może iść do przedszkola?

Kiedy pierwszy stres po adaptacji do żłobka, czy przedszkola mija, pojawia się to, co nieuniknione… Katar! Największy koszmar każdego rodzica. Popularnie zwany gilem przedszkolnym, nie mija, na...

Żłobek dlaczego budzi w Tobie przerażenie?

"Pani doktor piszę, bo nie umiem sobie poradzić. Mój synek idzie od września do żłobka i od bliskiej osoby usłyszałam: Życzę Ci, żeby kiedyś to dziecko oddało Cię do domu starców tak, jak Ty...

Wracasz do pracy po macierzyńskim i karmisz? To musisz wiedzieć!

Pamiętam kilka lat temu, gdy zaczynałam pracę lekarza. Przyszła do mnie pacjentka z prośbą o to, żebym wystawiła i zaświadczenie o karmieniu piersią. By uzyskać przerwę w pracy po powrocie z...
Czy klimatyzacja jest szkodliwa?

Czy klimatyzacja jest szkodliwa?

Pomieszczenia klimatyzowane są już praktycznie wszędzie: w pracy, centrach handlowych, większość z nas ma również klimatyzację w samochodzie. Kiedy zaczęłam pracę zauważyłam, że przeziębienia zdarzają się w ściśle określonym czasie. Od września do połowy maja pacjenci przychodzą z infekcjami górnych dróg oddechowych. Jednak im dłużej staż pracy lekarza, to zaczęło się zmieniać i również w okresie wakacji coraz częściej pojawiali się pacjenci z infekcjami dróg oddechowych. Pytani o objawy i okoliczności zachorowania, wszystkich łączyło jedno: klima! Zatem czy klimatyzacja jest szkodliwa? Czy klimatyzacja szkodzi dzieciom Wiele młodych mam w gabinecie pyta? Jak żyć w takie upały, skoro...

Odpieluchowanie najbardziej kontrowersyjna metoda

Odpieluchowanie najbardziej kontrowersyjna metoda

Naturalna Higiena Niemowląt Kiedy zaczęłam pisać o odpieluchowaniu kilka z Was zapytało mnie czy słyszałam o NHN, pierwszy raz zetknęłam się z nią gdy koleżanka przysłała mi krótki dokument o tej metodzie. Byłam zszokowana! Grupa mam spotykała się ze sobą i w pewnym momencie jedna z nich na moje oko z noworodkiem, (czyli maluchem który nie skończył nawet miesiąca!)kiedy ten zaczął się prężyć, rozpięła body, podłożyła mu pod pupę kubeczek, a maleństwo zrobiło tam siku. Oniemiałam! Nowa moda? Idea wysadzania, czy raczej ‘wywieszania’ dzieci za potrzebą od pierwszych dni lub tygodni ich życia w wielu kulturach jest oczywistością. Tak dzieje się w ludach plemiennych, przecież  niemowlęta...

SKLEP ONLINE

Wciąż tworzę nowe produkty z myślą o kobietach, które potrzebują wsparcia merytorycznego i specjalistycznej wiedzy medycznej.

Na mamalekarz.pl w sprzedaży są głównie produkty elektroniczne e-booki, kursy, webinary. Treści kierowane są do rodziców i opiekunów małych dzieci, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących, czy osób planujących potomstwo. 

 

Kobiety to ambasadorkami zdrowia- są pierwszymi osobami, do których zgłaszają się członkowie rodziny podczas choroby. Dlatego powinny zdobywać wiedzę od najlepszych- mówię to jako ekspert zdrowia i profilaktyki.

BESTSELLER!

 

E-book “Ugryź to!Jak rozszerzać dietę i nie zwariować” to moja cała wiedza na temat rozszerzania diety, zarówno ta medyczna jak i życiowa jako mamy, w tym jednego niejadka.

Wszystkie porady jesteś w stanie łatwo wdrożyć w życie i W KOŃCU POZBYĆ SIĘ POCZUCIA WINY!

Zaufało mi ponad 4000 osób! czytaj dalej…

 

KURSY ONLINE, WEBINARY

Pragnę żebyś od razu wiedziała, że w moim kursie opieram się nie tylko na wiedzy medycznej, ale też psychologii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, które babcine rady, to przestarzałe mity. Jeśli szukasz aktualnej wiedzy, opartej na badaniach naukowych, całościowego podejścia do macierzyństwa i niemowlęcia, również z psychologicznym zapleczem. Jeżeli chcesz poznać mechanizmy działające w ciele niemowlaka, kiedy są fizjologiczne, a kiedy trzeba je zgłosić lekarzowi,  to jesteś we właściwym miejscu. Czasem nie wystarczy wiedza, trzeba skonsultować się z lekarzem, bo żaden kurs nie zastąpi indywidualnego badania.

Webinary

Odkryj macierzyństwo bez poczucia winy, by od pierwszych dni cieszyć się tą nową rolą.

KURS ONLINE

Jak Przetrwać z Niemowlakiem?

PIERWSZY KURS STWORZONY PRZEZ LEKARZA!

ZACZNIJMY COŚ NOWEGO
PRZYWITAJ SIĘ!

Napisz do mnie jeśli potrzebujesz pomocy w związku z produktami online oferowanymi w moim sklepie i platformie z kursami.

Nie udzielam porad lekarskich online.

Jeżeli szukasz stałego kontaktu ze mną zapraszam na mój fanpage fb oraz instagram.

3 + 10 =