Jedyna tak kompleksowa pozycja na rynku dotycząca rozszerzenia diety niemowląt!

To nie tylko przepisy dla najmłodszych, ale też wiedza i doświadczenie lekarza rodzinnego zdobyte zarówno w gabinecie, ale też osobiście, jako mamy dwóch małych chłopców, w tym niejadka.

Ugryź to! Jak rozszerzać dietę i nie zwariować
Czujesz się sfrustrowana rozszerzaniem diety?

 

Od dziadków ciągle słyszysz: „A kiedy ono zje w końcu coś normalnego?

Zmęczona ciągłym porównywaniem, słysząc jak dzieci koleżanek jadły krwisty befsztyk w wieku 4 miesięcy, do tego samodzielnie,krojąc go nożem i widelcem?

Podnosi Ci się ciśnienie, gdy mówią jak to teraz łatwo, bo wszystko gotowe, w słoikach, a Ty masz już dość?

Bo lekarz mówi co innego, w internecie kompletny chaos…

A Ty chcesz po prostu sie dowiedzieć: Jak rozszerzac dietę i nie zwariować?

Recenzje klientów
Co znajdziesz w e-booku?

E-book „Ugryź to!Jak rozszerzać dietę i nie zwariować” to moja cała wiedza na temat rozszerzania diety, zarówno ta medyczna jak i życiowa jako mamy, w tym jednego niejadka.

Wszystkie porady jesteś w stanie łatwo wdrożyć w życie i W KOŃCU POZBYĆ SIĘ POCZUCIA WINY!

Masz podane na tacy przepisy i rady jak zrobić coś z niczego, albo tak, by nie urobić się po łokcie gotując malcowi! By rozszerzanie diety stało się radością i zaproszeniem do wspólnego, rodzinnego stołu.

Mocno skondensowana wiedza medyczna, napisana prostym językiem, oparta na moich doświadczeniach osobistych jak i tych z lekarskiego gabinetu.

Najważniejsze informacje

  • Kiedy dzieci rosną najszybciej?
  • Czemu w pewnym momencie przestają jeść?
  • Jak rozszerza się dietę na świecie?
  • Po co są siatki centylowe?
  • Papki czy BLW?
  • Słoiki, czy samodzielne gotowanie?
  • Co z tym cukrem?
  • Co dziadkowie mogą zaproponować zamiast słodyczy?
  • Czy niemowlę może być weganinem?
  • Co podać malcowi podczas choroby?
Bonusy do książki, tylko teraz!

Schemat rozszerzania diety

Ściągawka do wydrukowania na lodówkę, kiedy, jakie pokarmy i jaką ilość podawać dziecku. Jedyny schemat przyjazny dzieciom karmionym piersią, a równie dobry dla karmionych mlekiem modyfikowanym.

Paśnik - przepiśnik dla najmłodszych

Ponad 50 przepisów dla CAŁEJ rodziny, nie tylko najmłodszych. Porady jak z jednego posiłu zrobić 3, przepisy dla alergików, wegetarian. Dieta podczas choroby, co podać przy Wigilijnym i Wielkanocnym stole, a czego się wystrzegać.

Schemat udzielania pierwszej pomocy

Schemat pomocy przy zakrztuszeniu idealny do umieszczenia w widocznym miejscu, aby każdy kto zostaje z Twoim maluchem umiał sobie poradzić w sytuacji zagrożenia życia.

To jest e-book dla Ciebie

Podsumowanie

 

W skrócie jest to najbardziej kompleksowa pozycja w temacie żywienia. Idealna wersja dla zabieganych, młodych mam, wartościowe informacje podane w skondesnowanej formie (108str.) bez zbędnego lania wody.

Treść pełna wsparcia, doprawiona nutą poczucia humoru i zdystansowanej ironii w stosunku do stereotypów oraz mitów dotyczących żywienia, powtarzanych od lat.

Chcesz dać dziecku to, co najlepsze, bez stresu, na luzie?

Bez wymyślnych przepisów, a smacznie i zdrowo?

Zacznij od pierwszego kroku:

 

O autorce

Dominika Wojsz

Lekarz rodzinny, żona, mama dwóch chłopców, w tym jednego niejadka. Blogerka, co miesiąc jej stronę internetową, gdzie dzieli się wiedzą, odwiedza ponad 100 tysięcy osób miesięcznie. Ufają jej osoby w Polsce, Stanach Zjednocznych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Norwegii.

W 2017 roku brawurowo przeprowadziła akcję #karmiejemwszystko, obalającą mit diety matki karmiącej. Nakręcony film edukacyjny wyświetlono 500 tysięcy razy. Na instagramie i facebooku obserwuje ją ponad 50 tysięcy osób. Wspiera, inspiruje i edukuje w zakresie profilaktyki zdrowotnej od najmłdoszych lat.

„Moją misją jest obalanie mitów macierzyństwa, nie tylko medycznych. Przekazanie aktualnej wiedzy młodym mamom, by w połączeniu z intuicją w końcu poczuły się kompetentne w macierzyńśtwie.”

W mediach